Apzināti izvēlos, ko pieredzēt

Cilvēks apzināti savieno ieelpu ar izelpu bez pauzēm. Ieelpo enerģiju, domājot par to, ko vēlas savā dzīvē manifestēt un izelpo to, no kā vēlas atbrīvoties, tā es pavisam vienkāršoti paskaidrotu Atdzimšanas elpošanas būtību.

Šī ir iespēja ielūkoties kādā intervijā, kur dalos ar savām pārdomām par atdzimšanas elpošanu un pavisam interesantā veidā pati saskatīju, cik ļoti manas dzīves Ceļa pieturas ir bijušas zīmīgas. Kā soli pa solim esmu nokļuvusi tur, kur esmu šobrīd. Tur, kur vienmēr esmu vēlējusies nokļūt. Liels paldies “Kurzemnieks” žurnālistei Jolantai Hercenbergai, kura spēja to visu salikt kopā.

Agri iepazīst NLP, hipnozi un citas garīgās tehnikas

Anita bērnībā dzīvojusi Kuldīgā, mācījusies Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā, kur šobrīd mācās viņas meita. Tā kā skolas laikā Anita nodarbojusies ar jāšanas sportu, pēc pamatskolas, lai pilnveidotu prasmes, padzīvojusi Vācijā pie cilvēkiem, kuri šajā sporta veidā sasnieguši labus rezultātus. Atgriezusies Latvijā, turpinājusi mācīties Rīgā un paralēli sākusi strādāt Jauno psiholoģiju centrā (JPC). Tas, kā turpmākajās dzīves gaitās izrādījās, bijis nozīmīgi.

Tajā laikā Rīgā psiholoģe, neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) kursu pasniedzēja Dace Rolava sākusi vadīt pirmās nodarbības, un Anita, tās apmeklējot, guvusi jaunus pamatus savam pasaules skatījumam. Pēc nepilna gada jau sākusi strādāt Jauno psiholoģiju centrā.

Man bija ļoti liela privilēģija apmeklēt visas nodarbības bez maksas, un toreiz, 17 gadu vecumā, visu uzsūcu kā mazais sūklītis, jutos savā vietā. Ar Daci izveidojās ļoti labs kontakts, viņa man kļuva kā otra jeb Rīgas mamma. JPC es koordinēju, lai vakaros nodarbībās viss ritētu gludi. Saņēmu no cilvēkiem maksājumus, komunicēju ar lektoriem un studentiem. Sākumā Dace vadīja NLP nodarbības, pēc tam tika organizētas vieslekcijas ar izciliem meistariem savās jomās. Pazīstams franču hipnopsihoterapeits, viens no Francijas Hipnozes asociācijas dibinātājiem Žans Bekio mācīja hipnozi. No Maskavas psihoterapeits Andrejs Jermošins pasniedza somatopsiholoģiju. Mani tas interesēja, saistīja un es uzreiz visu apgūto pielietoju praksē. Atceros, ka visvairāk praktizējos uz savām kopmītnes biedrenēm un jau tad sapratu cik šīs tehnikas visas ir dziļas un transformējoša. Mani nekad nav biedējusi iziešana no ķermeņa vai ielūkošanās citās laika līnijās. Šīs prātam neaptveramās robežas un to paplašināšana mani aizrāva jau jaunībā.

Caur gleznošanu un kustību māca atklāt sevi

Kopš astoņpadsmit gadiem Anita JPC sākusi vadīt zīda apgleznošanas nodarbības.

Gleznojām, ļāvāmies plūsmai un arī pa reizei pieaicinājām geštaltterapeitu Artūru Dombrovski, kurš tikko bija nodibinājis Rīgas Geštalta institūtu. Viņš manās nodarbībās radītos darbus tulkoja, un man tas bija pirmais ieskats mākslas terapijā. Tajā laikā vēl neviens neko par tādu mākslas terapiju kā virzienu pat nenojauta. Pārsteidzoši, cik katra radītais darbs ir līdzīgs tā radītājam, cik daudz tas pastāsta par cilvēku. Redzams, kas traucē viņam piedzīvot to, ko vēlas. Piemēram, pāris glezno viens otram blakus, un redzams, kas nav labi viņu attiecībās. Pēc pāris nodarbībām jau mainās gan gleznojums, gan pats cilvēks. Tas bija tiešām skaists izaugsmes laiks man pašai. Un es no tā guvu lielu baudu. Darot to, kas mani aizrauj, par ko deg mana sirds.

Bijis arī posms, kurā Anita pasniegusi dejošanu.

Kustība mani vienmēr saistījusi, esmu apguvusi un pasniegusi vēderdejas nodarbības. Toreiz man bija 18 gadi, dzīvoju pie Grīziņkalna un dejoju apmēram 3 stundas dienā – no rīta nodarbība sporta klubā, vakarā mana dzīvokļa viesistabā. Atbrīvoju to no mēbelēm un izvietoju spoguļus gar sienām, lai dāmas redz savus skaistos, sievišķīgos augumus.

Tagad kustību nododu cilvēkiem jau ar citu nodomu – vairāk kā enerģijas vadīšanu caur sajūtām, sevis iepazīšanu un savas sievišķības izdejošanu, sava ķermeņa noskaņošana tā, lai tas būtu lielisks instruments Dieva rokās. Mēs esam daudz lielāki par savu ķermeni, kustība un balss ir mūsu pagarinājums.

Caur kustību vienmēr esmu mēģinājusi nodot to, ko tagad daru caur elpu. Mācu cilvēkiem ļaušanos, sevis atklāšanu, apzinātu savas dzīves veidošanu. Es pati vislabāk mācos, pasniedzot citiem. Tā ir mana labākā izaugsmes metode. Nemitīgi cenšos paplašināt robežas un savas limitācijas. Ko es zinu, vienmēr cenšos nodot tālāk. Tāda es esmu. Man tas ir svarīgi.

„Mana nodarbošanās ir tik viegla kā elpot”

Kādreiz zīmola “Mārītes Zālītes” vadīšana bijusi Anitas pamatnodarbošanās un dažādas garīgās prakses vienmēr apgūtas un citiem mācītas paralēli, bet pēdējā gada laikā svaru kausi mainījušies. Pamatā Anita vada Atdzimšanas elpošanas nodarbības Kuldīgā un Rīgā, bet uzņēmējdarbība esot kā blakusnodarbošanās, kas sakārtota tā, lai vairāk laika var veltīt jaunradei. 

Pirms pāris gadiem nonācu savā dzīves nulles punktā, jo sapratu, ka kaut kāds posms ir beidzies un daudz kas jāsāk pilnīgi no jauna. Man ir jāiepazīst sevi no jauna, jāsaprot, kā gribu dzīvot un ko pieredzēt. Tas ne vienmēr ir priecīgākais un vieglākais posms. Tās ir sūrās dvēseles naktis, kas ir izaugsmei svētīgas, bet tajā brīdī ne visai patīkamas. Sāku apzinātāk vērot savas sajūtas, domas un ieradumus. Lēnām sāku arī ne tikai sadzirdēt, bet arī noticēt, savai iekšējai balsij un drosmīgi sev atzīt, ko patiešām vēlos piedzīvot. Ak vai, kādas tik bailes ceļas augšā, kādi tik noliegumi par sevi, par dzīvi un visu pārējo mūsos mājo. Tas viss ir jāierauga un savs dārziņš skaisti “jāizravē”, pa solītim, tik cik var un vēl mazliet. Skaitīju, rakstīju afirmācijas katru dienu un caur tām manifestēju, ka mana jaunā nodarbošanās ir tik viegla kā elpot. Visums to saprata burtiski! Tagad elpināt cilvēkus visā pasaulē, ir mana nodarbošanās.

Kopš pamatskolas laika esmu attīstījusi sevī ļoti spēcīgu manifestēšanas spēju. Tas ir process, kad domas un vēlmes realizējas jeb apzināta spēja fokusēt savu nodomu un īstenot savus sapņus, sasniegt mērķus. Toreiz tas bija vienkāršā mērogā, par man aktuālām tēmām. Piemēram, ja patika kāds puisis, iztēlojos, kāda esmu meitene, lai viņš man pievērstu uzmanību, kā es jūtos, kad tas notiek, ko mēs kopā darām, kur ejam. Lai gan tajā laikā tas likās pilnīgs kosmoss, jo es nebiju tā meitene, kurai puiši skrēja pakaļ. Pavisam noteikti nē. Bet man interese bija, es gribēju justies kā tāda meitene. Un caur iztēli un sajūtām spēju to realizēt. Tagad man ir jau citas meistarības un prasmes, arī cits nodoms, tādēļ tas viss notiek daudz ātrāk. Apzināti izvēlos, ko vēlos piedzīvot, jo piepildās patiešām viss. Zini, ko Tu gribi! Zini, ka tu drīksti gribēt! Un zini, ka ir jāseko arī rīcībai, citādi tas paliks vien idejas līmenī.

Es stundu vai divas no rīta veltu savai pašizaugsmei. Laiks, kurā vingroju, elpoju, rakstu, meklēju informāciju, kas vajadzīga manai izaugsmei. Man ir svarīgi, lai visas manas dzīves jomas būtu super. Es gribu visu! Gribu piedzīvot maksimumu! Ja ne lielisku dzīvi, tad fantastisku noteikti! Un tieši tā arī daru – rakstu afirmācijās to, ko vēlos piedzīvot. Mainu savas destruktīvās programmas uz produktīvām. Tādā veidā programmēju savas smadzenes. Ar laiku tās notic šai jaunajai informācijai, tādā veidā spēju pievilkt to, ko vēlos piedzīvot. Vakarā rakstu, lai ieliktu nodomu sapņiem. Sapņi un miegs ir vesela pasaule! Tas ir apbrīnojami interesanti, kas notiek miegā. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīga miega un gaisa kvalitāte, vai mēs ejam gulēt pieēdušies, sastrīdējušies un cikos ejam gulēt.

Vada enerģiju ar elpu

Man patīk Atdzimšanas elpošanas metode, jo tajā apzināti izstrādājam blokus, kas neļauj mūsu mērķiem un sapņiem realizēties. Šie bloki, pieredzes jeb paterni, ir meklējami bērnībā, ģimenē, bērnu dārzā, skolā, attiecībās. Pats pamats ir mūsu vecāki – tie ir mūsu pirmie vārti, caur kuriem ienākam šeit uz zemes.

Bieži esam nokopējuši viņu pieredzes, viņu rīcības modeļus un viņu bērnības bailes un traumas. Tas notiek pilnīgi neapzināti. Piemēram, mana prakse rāda, ka sieviete esot stāvoklī, nodod šo pieredžu sainīti savam bērniņam. Ja viņa tika gaidīta ar bailēm, jo mamma uztraucās vai ar visu tiks galā, vai varēs atļauties utt., tad viņa arī savu bērniņu tā gaidīs. Ja viņa tika gaidīta ar mīlestību un saņēmusi drošības sajūtu, tad viņa to spēs nodot savam bērnam, ja nē, tad viņai nav citas pieredzes, kur to paņemt. Bet te es saku, ka ir vērts atcerēties divas būtiskas lietas, kuras caur savu pieredzi esmu sapratusi:

1) Katrs bērniņš nāk ar savu “pūriņu” un vecākiem nav pārmērīgi jāraizējas, vai varēs jauno atvasi izaudzināt. Visumā viss ir kārtībā! Katra dvēsele nāk tieši pie tiem vecākiem, pie kuriem tai ir svarīgi atnākt!

2) Vecāki, lai cik arī būdami mīloši un gādīgi, nevar pasargāt bērnu no tās pieredzes, kura viņa dvēselei jāiegūst. Ja viņam ir jāpiedzīvo vilšanās, vainas sajūtas izstrāde vai jāapgūst piedošanas māksla, tad viņš atradīs veidus, kā piesaistīt situācijas, notikumus un cilvēkus, lai to apgūtu.

Tāpat arī, kādu attiecību modeli esam redzējuši ģimenē, neapzināti veidojam līdzīgu un piesaistām tieši tādus “aktierus” (vīru, sievu, bērnu, mīļāko), kas mums palīdzēs to realizēt. Piemēram, sieviete nevar nodibināt attiecības. Jautāju viņai elpošanas laikā, kādi, viņasprāt, ir vīrieši. Izrādās, uz vīriešiem nevar paļauties, viņi pamet, sāpina, nekad nav mājās. Tāpēc arī attiecības neveidojas, jo sieviete pati tās neapzināti sabotē. Ja sieviete, maza meitene būdama, nav redzējusi, kā tēvs lutina un rūpējas par mammu, tad pašai izveidot tādas attiecības var uzreiz arī nesanākt. Vai, kā ir būt sievietei, justies sievišķīgi, ja viņa bērnībā ir redzējusi, ka vecāki ir bijuši apgrieztās lomās, vai mamma ir bijusi gan mamma, gan tētis. Elpošanā ejam dziļāk, meklējam, kurā vietā šādi priekšstati radušies un atbrīvojam sevi no tiem. Tad var sākt dzīvot savu dzīvi!

Varu aizvest cilvēku līdz viņa gaidīšanas laikam, kad bijis mammas vēderā. Tur bieži ir drūmas ainas, par kurām vecāki nestāsta, bet dvēseles līmenī cilvēks skaidri zina, vai ir gaidīts vai nē, vai pirms tam mammai ir bijis aborts un viņa paniskās bailēs tevi ir gaidījusi, vai arī tu dzimi kā ķeizara bērniņš, kas jau iedod dzīves sainīti “es pats nespēju tikt galā”. Šie gadījumi ir ļoti daudz, katram sīkumam ir nozīme, arī tam, kāds medicīnas personāls tevi sagaidīja, no kā izriet “vai šeit būt ir droši? Vai es te esmu gaidīts? Vai es varu uzticēties cilvēkiem”. Ja nepieciešams, ejam tālāk – uz laiku pirms iemiesošanās šajā zemes dzīvē. Tās ir ļoti dziedinošas pieredzes, kad cilvēks dvēseles līmenī saprot, kāpēc ir izvēlējies savus vecākus. Kaut vecāki nezina, ka viņu bērns elpo, attiecības izmainās jau uzreiz pēc sesijas.

Elpošanas sesija ir iespēja piedzimt no jauna tā, kā cilvēks vēlas, lai viņu sagaida šajā pasaulē. Tādēļ to arī burtiski var uztvert par atdzimšanas elpošanu. To sauc arī par enerģijas elpošanu, jo ne tikai bērnības traumas risinām, taču bieži tas ir šķērslis, kāpēc klients netiek tālāk uz savu baudpilnās dzīves radīšanu.

Es redzu rezultātus, kā mainās cilvēku dzīves kvalitāte un tādēļ to daru. Ir gandarījums, kad klients atmet savas ilūzijas, iedomas un bailes. Ieskatās sevī, savienojas ar savu augstāko Es. Ierauga realitāti. Tā nesāpina. Mīlestība un patiesība nesāpina. Sāpina ilūzijas, kurās mēs dzīvojam un drāmas, ko radām.

Metode veselībai, izaugsmei un pārmaiņām

Anita piekrītot Atdzimšanas elpošanas metodes autora Leonarda Orra sacītajam, ka tā ir pilnīga, jo tās laikā ķermenī notiek mentāla, emocionāla un fiziska pārveide. Elpošana ir gan automātiska, gan vadāma, tādēļ tā var tikt izmantota kā rīks, spēks vai tilts. Veselībai, izaugsmei un pārmaiņām.

Es savās nodarbībās un individuālajās sesijās apvienoju atdzimšanas elpošanas (Rebirthing), holotropās un Vima Hofa (WMH) elpošanas metodes elementus, papildinot ar savām zināšanām citās jomās. Elpošanas sesija notiek aptuveni no stundas līdz pusotrai stundai, tajā cilvēks bez pauzēm elpo savienotā veidā, paaugstinot enerģijas līmeni, ļaujot notikt izstrādei, izgaismošanai, dziedināšanai. Es vadu šo procesu, atverot Telpu dziedinošām transformācijām, uzdodu jautājumus un klients pats atrod traucēkļu iemeslus.

Dzīves kvalitāte pēc nodarbībām un individuālajām sesijām mainās ļoti. Ar elpošanu var atbrīvoties no dažādām traumām, arī no tām, kuras neapzināmies. Daudziem sapņus realizēt traucē vecāku atzinības trūkums, personīgie meli – es neesmu gana labs, esmu slikts, es nevaru, esmu vainīgs, neesmu cienīgs u.c. Kaut kādu ideju pieņemšana par patiesību var traucēt būt mīlētam, bagātam, cienītam. Caur elpošanu no nevēlamās programmas var atbrīvoties un pieredzēt savām vēlmēm atbilstošu situāciju.

Grupu nodarbības klātienē notiek Kuldīgā un Rīgā. Šobrīd tiek plānotas arī online nodarbības, lai būtu iespējams elpot attālināti, katram no savām mājām.

Paralēli elpošanai vadu online atslodzes grupas divas reizes gadā – pavasarī 40 dienas un rudenī 21 dienu. Tas ir laiks, kad apzināti pievēršamies savam uzturam, ķermenim, prātam, domām un emocijām. Un teikšu godīgi, ar katru gadu kļūst arvien baudīgāk!

Tuvākais gaidāmais skaistais notikums būs maijā – trīs dienu retrīts “ES SAKU JĀ!”. Tā būs fantastiski skaista kopradīšana ar dziedātāju un sirds balss modinātāju Leilu Alijevu, un dvēseles fotogrāfi un Spēka kroņu meistari Ingu Biteri. Tas būs kaut kas līdz šim nepieredzēts un absolūti dievišķs ar atdzimšanas elpošanu, balss atvēršanu, sava Spēka kroņu darināšanu. Ir laiks iztaisot muguru un uzlikt savu kroni galvā, un nest sevi tādu stipru un drošu tālāk jaunajā dzīvē, sakot sev, savai dzīvei, saviem sapņiem un savai gaismai JĀ! Par šo skaisto satikšanos no sirds uz sirdi info jau drīzumā Ramtai Rīti FB lapā.

Interese ir, cilvēki meklē ceļus, kā padarīt savu dzīvi labāku, ķermeni veselāku un prātu mierīgāku. Un man ir ļoti svarīgi dzīvot valstī, kur ir laimīgi un veseli cilvēki!

Arī tu vari sākt ar afirmāciju:

MANS DARBS MANI IEDVESMO! vai MANI KLIENTI MANI IEDVESMO!

Mīlu savu nodarbošanos un savus burvīgos klientus.
Mīlu sagaidīt katru kā Radītāja Izredzēto.
Mīlu strādāt ar tiem, kas “rok” dziļi, apzināti un drosmīgi.
Mīlu tos mirkļus, kad tumsa izgaismojas un puzles gabaliņi sastājas savās vietās.
Mīlu levitēt starp zemi un debesīm, cauri laika līnijām un dzīvēm….bez robežām. 

Pēc elpošanas nodarbības vai individuālās sesijas, cilvēki bieži saka: ” Tas bija bez vārdiem… Unikāla pieredze… Es vēl nekad nebiju jutusi savu ķermeni tik ļoti… Es satiku mazo sevi… Jūtos, kā nometusi 10kg…To nevar aprakstīt…”! Jā, šī tiešām ir brīnumaina terapija un mums ir viss, lai to darītu. Tas ir iespaidīgi! Aicinu tevi to piedzīvot pašam! Lai elpotāji runā paši….

Tā bija satikšanās ar sevi, visu masku un melu ieraudzīšana, patiesības ieraudzīšana, atbrīvošanās no senām un ne tik senām emocijām, sevis ieraudzīšana un sajušana, tā bija operācija smalkajā līmenī, sevis salikšana atpakaļ savā dievišķajā esībā, uzpildīšanās ar tīru mīlestības un pateicības enerģiju. Ļoti jaudīgs instruments – elpa! Pilnīga saslēgšanās ar savu patieso dievišķi radīto Es. Process arī pēc tikšanās, pārdomas un Jaunās sevis pieņemšana, sajušana, domu skaidrība, kā patiesi vēlos būt!!! Sirsnīgs paldies par piedzīvoto ceļojumu tuvāk sev pašai! Noteikti tiksimies vēl.

Katra elpošana ir kā jauns piedzīvojums, katru reizi savādāks. Šoreiz es ļāvu sev ļauties un piedzīvot brīvības sajūtu. Es sajutu un atcerējos milzu mīlestību no Dieva, ka man jāļaujas un viss būs labi. Milzīga piepildījuma sajūta, vienīgi fiziskais ķermenis īsti vēl nesaprot, kas ir noticis. Esmu ļoti pateicīga, ka Visums ir iepazīstinājis ar tevi, Anita, un ļāvis iepazīt šo brīnišķīgo elpošanas pieredzi un sajust sevi! Kristīne

…Tik ilgi visur, kur esmu bijusi un sevi meklējusi, ka nodomāju. Labi, šoreiz aiziešu, bet tad gan viss, apstāšos un vairs neko nemeklēšu. Cik var sevi meklēt, vienreiz apstājies! Devos uz kaut ko nezināmu, bet iekšēji sapratu, ka esmu gatava, kam – līdz tam brīdim vēl nenojautu. Ierados pie Anitas, ļoti omulīgā kabinetā, kurā valdīja miers un kaut kas ļoti pazīstams, sapratu, lai kas te notiktu, esmu pilnīgi droša, ka viss būs labi un uzticos visam, kas notiks ar mani… Sāku elpot un ķermenī sajutu sāpes, tajās vietās, kur neplūda enerģija. Sāpes radīja visas uzglabātās emocijas, dusmas, neticība sev, vilšanās, noliegumi utt. Tie visi bija mani emocionālie pārdzīvojumi, kurus biju piedzīvojusi pagātnē, kas bija atstājuši sāpīgus nospiedumus manā ķermenī, no kuriem vajadzēja atbrīvoties. Nāca raudiens, ļāvos asarām. Elpojot sāku redzēt, kas ir cēlonis šiem notikumiem, kas radīja šīs emocijas. Nāca tēli, cilvēki, kas bija saistīti ar šīm emocijām un pieredzēm, ko biju piedzīvojusi…Gribu būt es pati…Sāku arvien vairāk sev ticēt un sajust savas sajūtas un pārliecību par sevi. Sāku saprast, ka viss, ko jūtu un redzu, ir patiesība un vienmēr ir bijusi patiesība…Tas brīdis bija pienācis, ka viss tika palaists un jutos tik brīva, ka nav pat robežu. Tai brīdī asaras pārtapa prieka asarās, jo beidzot esmu brīva un varu būt es pati. Atkal satikt sevi. Katram, kurš ir gatavs ieskatīties sevī un ieraudzīt lietas, ar kurām jāstrādā, es ieteiktu šo metodi. No sirds pateicos, Santa.

Ļoti transformējoša, dziļa, vairākkārtīga pieredze un piedzīvojums. Pirmkārt, silta drošības sajūta. Kā sen netikušos draudzeņu klātbūtnes atbalsts. Otrkārt, izrunājot un vērtējot nodomus, ar kuriem vēlos šajā sesijā strādāt, ar tiem visiem bija iespēja tikties, stāties pretim, redzēt, dzirdēt, sajust, samīļot, piedot, turklāt darbībā ar tiem, nāca papildus atklāsmes un atbildes par citiem nodomiem un iecerēm. Tāds 5 in 1 – nošāvu piecus zaķus ar vienu šāvienu. Spēcīgi, viegli un avota beznosacījuma mīlestības caurvijošā pavadībā. Tāds kā izdarīts darbiņš un var ķerties klāt nākošajam. Taču vienas sesijas ietvaros. Treškārt, Anitas spēja uzdot ĪSTOS jautājumus. Kam seko mana kodola autentiskās un Īstās atbildes. Siltā pateicībā par visu, Gita.

Ar katru elpošanas reizi jūtu, ka ļauju izjust un iet dziļāk arvien vairāk. Elpošanas ir manas īpašās dienas, uztveru tās kā ļoti svarīgas un nozīmīgas. Jūtu, ka ar katru reizi es sajūtu sevi arvien dziļāk, to, kāda ir mana patiesā es. Cik ļoti tā vēlas nākt gaismā. Tad nu katru reizīti pateicībā šķetinu pa druskai, cik nu tajā reizē ļauts. Piedzīvot sevi citādā gaismā, sajust savu iekšējo enerģiju, spēku, izjust ne tikai ķermeni, bet arī savu gaišo, dziedinošo garu. Mīļā Anita, esmu no sirds pateicīga, ka caur tevi man ir dots piedzīvot un satikt sevi. Tava esamība iedvesmo.

Man bija tāda sajūta, ļoti spēcīga sajūta, ka mans ķermenis tiek pārveidots šūnu līmenī, tik ļoti spēcīgu sajūtu elpojot vēl nebiju izjutusi. Viss ķermenis vibrēja, sanēja un trīsēja, tam visam pievienojās milzīga pateicība Dievam, ka es esmu, ka varu būt. Neizmērojama mīlestības sajūta, mīlestība pret sevi un visiem, tik ļoti saviļņojoši, ka pat asariņa notrīsēja skropstās. Sajutu sevī lielu spēcīgu sievieti, bet ļoti sievišķīgi spēcīgu, bija jaušams arī viedums. Atcerējos savu bērnības aizraušanos, kas dvēselei lika gavilēt un apsolīju sev, ka atkal ieviesīšu to savā dzīvē. Dziedāšu, jo dziedāšana mani ievibrē, piepilda, iedvesmo un liek justies dzīvai. Tā paceļ manī mīlestības sajūtu pret sevi un visiem. Tas bija ļoti spēcīgi, bija sajūta kā pavisam citā ķermenī, lai gan katru reizi pēc elpošanas es sev liekos cita, tad šoreiz tas bija ļoti, ļoti spēcīgi. Elpojot izjutu prieku un pateicību, ka varu būt uz zemes un būt tieši es pati. Mana sirds pielija ar siltumu un izpletās plaša, jo plaša. Arī rakstot, mana sirds kļūst silta, atceroties šīs emocijas, un es atkal jūtu eņģeļu smaržu sev apkārt. Kristīne

Esmu svētīta iet šo Ceļu kopā ar Tevi!
Esmu svētīta piedzīvot un nodot tālāk elpas jaudu un vareno plašumu!
Esmu svētīta piedzīvot TO maģisko savienošanās brīdi Tev ar Tevi!
Esmu svētīta ar Tavu uzticēšanos un ļaušanos!

Pateicībā!

Foto: ģeniāli talantīgā Photographer . Inga Bitere

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *