Mana Dieva dāvana cilvēkiem, ir caur vieglumu mainīt destruktīvās pārliecības par sevi, dzīvi un notikumiem, kā arī iedvesmot baudpilnai būšanai un piepildītas dzīves radīšanai. 

Elpa ir mans instruments cauri laikiem un dzīvēm. To izmantoju, lai transformētu un dziedinātu pieredzes visās laika līnijās.

Es esmu pārmijniece, kas atver jaunu plašumu, iespējas, izpratni un iedod instrumentus, lai Tev tas izdotos visharmoniskākajā veidā.

Ikdienā, strādājot ar klientiem grupās un individuāli, kā arī attīstot un vadot zīmolu “Mārītes Zālītes” un zero waste BIO veikalu “KUULE”, saskaros ar to, ka ikvienam ir savs lielais jautājums. Kā padarīt savu dzīvi labāku? Savu ķermeni veselāku? Savu prātu mierīgāku? Kas galu galā ir “darbs ar sevi”, “mīlēt sevi”, būt “savā spēkā” un “šeit un tagad”. Un kā to visu ienest savā ikdienā?

Es kā baudpilnas dzīves manifestētāja, laika līniju dziedināšanas terapeite, atdzimšanas elpošanas praktiķe, pasniedzēja un mentore, joprojām šos jautājumus uzdodu arī sev un meklēju atbildes kā attīstīt savu superefektivitāti, harmonisku būšanu un bezpiepūles realitāti.

Mans lielākais draugs un instruments ir ELPA. Aizvien vairāk pārliecinos par šī Dieva dotā instrumenta jaudu, dziļumu un dziedinošajiem rezultātiem gan mentālajā, gan emocionālajā, gan fiziskajā plānā. ELPA ir iespēja iepazīties ar sevi. Tā ir iespēja ieraudzīt, iemīlēt un izgaismot sevī tumšās puses, kas arī esmu ES un veido manu personību. Tā ir iespēja izmainīt savu vibrāciju un piesaistīt notikumus, cilvēkus un būšanu, par kādu sapņoju. Tā ir iespēja būt sev pašai. Īstai un brīvai. Un pamazām viss, kam jāatnāk, atnāk! Atnāk dziedināšana – caur izpratni, pieņemšanu, piedošanu, ļaušanos. Atnāk īstās zīmes, norādes, satikšanās un atnāk arī apzināta savas dzīves radīšana. Tas ir Ceļš. Ceļš pie sevis soli pa solim.

Elpošanas nodarbībās, individuālajās sesijās, retrītos un lekcijās labprāt dalos ar to, kā varam atbalstīt savu ķermeni, lai tas spētu pats sevi dziedināt. Par sevi kā vienotu veselumu. Par radošām izpausmēm un tehnikām, kuras esmu atzinusi par savām. Par to kā radām savu dzīvi. Apzināti un neapzināti.

Taču mana dzīve nav tikai garīgās prakses un meditācijas. Vislielākā meistarība, ko trenēju, ir spēja savienot garīgumu ar matēriju. Tās nav atdalītas lietas. Caur rīcību un apzinātību soli pa solim varam ienest garīgo izaugsmi savā ikdienas realitātē. Esmu arī uzņēmēja un abi mani uzņēmumi “Mārītes Zālītes” un “KUULE” prasa lielu radošumu, dažādu prasmju apgūšanu un pielietošanu, kā arī plašu mijiedarbību ar cilvēkiem gan klātienē, gan sociālajā vidē. Tas dod man varenu platformu nepārtrauktai izaugsmei un neatlaidīgam, mērķtiecīgam darbam, lai radītu atpazīstamus ZĪMOLUS un spētu šo informāciju nodot tālāk apmācību programmas 5.modulī, kur ir iespēja apgūt ELPU kā savu jauno profesiju.

Tas nenoliedzami sniedz ne tikai izaicinājumus aizvien jaunai izaugsmei, bet arī gandarījumu par paveikto, par vērtību, ko saņem ļoti daudz cilvēki gan Latvijā, gan ārpus tās.

Mārītes Zālītes

Zīmols “Mārītes Zālītes” man ir īpaša saikne ar dabu, augiem un mammu, ar kuru kopā radām ārstniecības augu produktus veselībai, labsajūtai un vitalitātei.

Saviem klientiem piedāvājam mūsu pašu dārzā augušu, pašu ievāktu augu ziedes, krēmus, uztura bagātinātājus, eļļas, tējas, augu pulverus un iespēju sakārtot savu veselību holistiskā veidā, izzinot cēloni, nevis ārstējot sekas.

Trešdienās dalamies ar vērtīgiem ieteikumiem Facebook LIVE un You Tube kanālā.

Kuule

Minimal waste BIO veikals KUULE ir mans projekts kopā ar vīru, kur apvienojam visu to, kam ticam, ko lietojam ikdienā uzturā un saimniecībā. Piedāvājam gan BIO ikdienas pārtikas produktus, gan superfoodus veselībai, gan arī bez ķīmijas kopšanas līdzekļus veļas un trauku mazgāšanai, grīdām, logiem, kā arī ķermenim. Veikals atrodas Kuldīgā, taču sūtam savus labumus pa visu plašo pasauli.

Klientiem īpaši iecienītas ir mūsu spāņu un grieķu olīvas. Mūsu olīvu kolekcijā ir jau 12 veidu visdažādāko garšu, kas neatstāj vienaldzīgu.