Jānis

Kā jau vienmēr mums vīriešiem, viss dzīvē ir viegli. Mēs esam stipri, visu varam pārdzīvot un ātri aizmirst un atkal sākt no sākuma. Bet katram dzīvē pienāk brīdis, kad attiecības ir sašķobījušās, darbā priekšnieks neciešams, vai esmu uz izdegšanas robežas vai ģimenē viss aizgājis greizi. Un tad mēs stiprie uzdodam paši sev jautājumu, kas es esmu uz ko pašam ir tikai iespējas godīgi atbildēt un izrādās dažreiz līdz godīgai atbildei priekš sevis ir ilgs ceļš ejams. Un mēs saprotam, kad esam nonākuši krustcelēs ar diviem variantiem – kā jau parasti, iet tālāk un gan jau laiks visu saliks pa vietām un nav ko tur ķert kreņķi, vai tomērt saprast sevi un mainīties. Arī es nonācu pie šāda jautājuma un sevī iekšēji sapratu, kad nepieciešams restarts, lai tiktu skaidrībā ar sevi. Protams lielākais jautājums ar ko sākt. Savos meklējumos pavisam nejauši nonācu līdz Anitai Kreicbergai, kas māca sevi saprast caur atdzimšanas elpošanu. Tā ir enerģijas elpošana – māksla un zinātne apvienot apziņu un dziļo elpošanu savai optimālai prāta un gara veselībai. Sākumā, protams, likās kā tas ir iespējams caur elpošanu nokļūt līdz paplašinātā apziņas stāvokli, un ļauj paskatīties uz problēmām kas iestrēgušas manī jau gadiem, ieraudzīt un atbrīvot enerģiju. Jau pēc pirmā elpošanas seansa, es sapratu, kad esmu uz pārmaiņu ceļa, pats sevi sāku tuvāk iepazīt un saprast procesus, kas ar mani notiek. Tas dod iespēju atbrīvot enerģiju, kas iestrēgusi, gūt sevī pārliecību un komforta sajūtu. Ar katru nākamo seansu jutu savu pārvērtību turpinājumu un sevis izzināšanu, es turpinu sevi vērot. Jau trīs seansu laikā ar Anitas palīdzību esmu ticis skaidrībā ar savu pagātni, attiecībām un vainas sajūtu, atbrīvojot iestrēgušo enerģiju, radot fantastiskas izjūtas reizi no reizes. 

Pats galvenais rādītājs, protams, ir iekšējā komforta sajūta, atvieglojums un enerģijas pieplūdums un neizbēgami pārmaiņas sāk ievērot ģimene, kolēģi un draugu. Kam sekoja standarta jautājums: “kas ar Tevi ir noticis?” 

Esmu jaunas dzīvēs sākumā dzīvojot harmonijā ar sevi un vēlos to uzlabot vēl. Gribu iedrošināt mūs, stipros, kas esam diskomfortā ar sevi, un padomāt, ko es no šīs dzīves vēlos. Darīt to kā vienmēr ar domu, ka laiks visu sakārtos, vai tiešam strādāt ar sevi griežoties pēc padoma un savu dzīvi uzlabot. 

Varu jau pilnīgi droši teikt, ka sevi sakārtot, izmantojot atdzimšanas elpošanu, ir daudz ātrāk un mērķtiecīgāk nekā ar tradicionālajām metodēm. Un, protams, vislielākais paldies Anitai Kreicbergai par iedvesmu un sapratni, ko viņa man ir devusi katras sesijas laikā. Rezultāti ir jūtami manās sajūtās un dzīvē. Pati lielākā laime ir dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējiem!