Kristīne

Mans elpošanas stāsts aizsākās 2019. gadā, un vēl joprojām es turpinu elpot un varu roku liekot uz sirds teikt, ka tas ir viss brīnišķīgākais veids kā strādāt ar sevi, kā sevi dziedināt, iepazīt, veidot, mainīt. 

Kā tas parasti ir, cilvēkam jābūt kādam spēcīgam satricinājumam, lai viņš sāktu domāt, ka kaut kas ir jādara, nu manā gadījumā tā bija veselība. Man draudzene pastāstīja, ka ir tāda Anita un viņai ir mājaslapa, kur tiek publicēti viņas raksti un pārdomas. Es to visu izpētīju un nodomāju uzrakstīt Anitai, izstāstot par to, kas ar mani notiek un kā viņa varētu man palīdzēt. Anita man piedāvāja individuālo elpošanas sesiju, es piekritu. Jau pirmajā reizē aizbraucot, es sajutu ļoti patīkamu, atbalstošu vidi. Viņa ap sevi rada tik patīkamu gaisotni, ka ir ļoti labi tādā būt, un gribas tādā atrasties, vismaz es sev sapratu, jā, es tā gribu. 

Ar šo pirmo elpošanu tā arī sākās mans brīnumainais ceļš uz dziedināšanos, pirmkārt jau sevis pašas, manas dvēseles dziedināšanu, kaut vai, sākot ar tās iepazīšanu, jo izrādās es pati sevi nemaz nepazinu. Es pie Anitas devos vienu reizi mēnesī un tā diezgan ilgu laiku. Es sāku justies labāk, es atradu izskaidrojumus dažādām lietām un pats galvenais, mana veselība uzlabojās, to es burtiski redzēju pēc analīzēm, ka “ne no kā” it kā paliek labāk. Un visā šajā laikā, es jebkurā brīdī varēju Anitai uzrakstīt un pajautāt kādu jautājumu, ja man gadījās kāds grūtāka brīdis. Es vienmēr saņēmu atbildi un pats galvenais, es jutu to atbalstošo sajūtu, sajūtu, ka viņai patiesi rūp.

Ja tagad noliktu tā brīža mani un šī brīža mani blakus, tur būtu divi pilnīgi dažādi cilvēki. Sākot jau ar to, ka tas cilvēks pāris gadus atpakaļ bija nedroša, par sevi nepārliecināta meitene, bet tagad ir drosmīga, par sevi pārliecināta sieviete. Un jā šis viss, ko varētu aprakstīt gari, gari ir pateicoties elpai un manai brīnumainajai pavadonei Anitai. Man ir laimējies pabūt arī Anitas rīkotajos sieviešu retrītos. Nu tie priekš manis ir bijuši mega transformējoši, kā viena no transformācijām bija aiziešana no darba un jaunas darba vietas, tādas darba vietas, kas ir tā teikt, darbs, kas patīk atrašana. Pirms šī es biju dzirdējusi par šādiem stāstiem, ka aiziet prom no nepatīkama darba un atrod sapņu darbu, man tas tad šķita mazliet muļķības un, ka man tā noteikti nebūs, bet tomēr šobrīd es varu teikt, ka tas notika arī ar mani. It kā neticami, bet īstenībā pilnīgi reāli. Jā, no Anitas iemācījos risināt grūtās situācijas ar vieglumu, lai gan kādreiz to pat nevarēju iedomāties, jo viss taču jāatrisina ar smagu piepūli un darbu. Nē, absolūti nē un Anita ir tieši tas cilvēks, kas to viss labāk parāda. 

Lai strādātu ar elpu nav vajadzīga pieredze, ir jābūt lielam gribasspēkam darboties ar sevi un pats galvenais, ko es priekš sevis tagad esmu sapratusi, ticībai sev. 

Es elpu kādu momentu biju atstājusi, tā teikt otrajā plānā, bet tagad atkal pie tās atgriezos, jo man jau atkal vairākkārtīgi ir apstiprinājies, ka elpa ir viss jaudīgākais instruments, ar ko es vēlos strādāt sevis dziedināšanā. Un vēlos to darīt tieši Anitas radītajā telpā, jo man ļoti rezonē veids, kā viņa pieiet un darbojās ar saviem elpotājiem. 🙂